| WonderGirl7 a întrebat:

Aveți vreo idee de ce mai mereu râd când cineva ma mustreaza sau ma ceartă?
Pur si simplu nu pot sa nu râd, ma abțin dar nu pot.
Voi cum reacționați când sunteți certați?

6 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Eu încep sa rad dar nu cu glas pur și simplul ma ia râsul când sunt certat sau altceva

| WonderGirl7 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Exact

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru WonderGirl7):

Este normală fiecare om reacționează diferit se comportă diferit

| Cheo0S a răspuns:

Ce ciudat si mie la fel.
Depinde si cine ma cearta si in ce fel.

| WonderGirl7 explică (pentru Cheo0S):

Deci eram cu instructorul, ma mai mustra nu pot sa zic ca tipa sau ceva, dar efectiv mai ca nu am pufnit in râs.
mi am ținut buzele sa nu rad.
si nu r prima data, asta e una dintre situații.
Chiar nu înțeleg

| Drussillah a răspuns:

Cred ca tuturor ni s-a intamplat să radem in momente total nepotrivite. Încearcă să te gândești la ceva ce te supăra, întristează sau enervează, in timp ce îți vine sa râzi. La mine a funcționat de multe ori.