| Marii a întrebat:

Azi cand ma intorceam acasa vad o masina de politie care a intrerupt linia contiunua, iar sensul giratoriu era la doar 2 metri de el, ce mi s-a parut aiurea la ei e ca masina nu avea becurile aprinse, nu era niciun accident, nu urmareau pe nimeni. Intrebarea mea e : pe ei ii amendeaza cineva, noi de ce nu avem voie si ei au cand nu fac nimic (mai era si politia rutiera)? Daca erau in patrula pe sosele ma gandesc ca ar fi intors la sens.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru ca esti in Romania...
Atunci cand 90 din soferii romani vor respecta legea, ii mai putem condamna si pe ei. Pana atunci...

Shin
| Shin a răspuns:

Eu ii vad mereu ca vorbesc la telefon in timp ce conduc, so...
Shin tongue

| Marii explică:

"2 metri de ea" scuzati-ma blushing

| domidoc a răspuns:

Ei "e"...organe!