| TheLittleStrange a întrebat:

Azi dupa scoala am stat si mam jucat cu colegele cu zapada, un baiat se uita la noi dar nimic suspicios... apoi m-am despartit de ele si baiatul a inceput sa ma urmareasca. Apoi m-a intrebat daca mie frig si i-am zis nu apoi m-a intrebat daca vreau sa ma incalzeasca si nu am vrut dar el a insistat.am fugit si am ajuns acasasadce sa fac? credeti ca vrea sa ma violeze? credti ca este unu din aia care urmareste? mi-e frica:-ss

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Spunele parintilor tai si anunta politia cat mai repede posibil, deoarece acesti tipi sunt ce-i mai periculosi.

Succes!

| Mann02 a răspuns:

Cati ani avea, si cat ani ai tu?

| TheLittleStrange explică:

El injur de 17-18 iar eu 10

| Holocaust a răspuns (pentru TheLittleStrange):

Pedofilu' dracu...
Ai putea să le spui părinţilor tăi despre asta.Mi se par bolnavi mintal cei de genu'.şi totuşi, diferenţa de 8 ani? Cam mult.