| UmbraDeVulpe a întrebat:

Azi la ora 9:15 trebuie sa fiu la urolog dar nu prea stiu ce as putea zice la munca cand va trebui sa plec acolo, ma ajutati va rog?happyCe ar fi cel mai ok sa spun? Pentru ca sincer chiar nu ma pricep cand e vorba de urolog.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spui la munca ca ai programare la medic si gata, fara sa spui ce medic.
Nu uita sa faci dus in dimineata respectiva si sa-ti speli foarte-foarte bine cucul cu apa calda si sapun, atat pe deasupra dar si prin faldurile lui.
Scgimba si chilotii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Că te duci la doctor. Ce e așa greu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La muncă ai nevoie de o învoire să lipsești în scop personal. Vei cere asta la șefi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 9 și 12. Presupun ca ai plecat deja.