| anonim_4396 a întrebat:

Azi s-a intamplat ceva super ciudat si nu pot sa imi iau gandul de la acea intamplare. Azi am iesit cu o prietena aproape de plaja adica sunt un fel de faleze unde sunt multe terase si magazine. Cand am coborat din autobuz am vazut un loc frumos pentru poze foarte aproape de statie asa ca ne-am dus putin acolo sa vedem cum se vede si cand m-am uitat in jos am observat un om care cred ca voia sa urineze si i-am vazut fara sa vreau penisul si mi s-a făcut scarba asa ca am plecat de lângă locul ala(tin sa mentionez ca erau oameni langa noi deci nu inteleg de ce omul ala se afisa asa langa mai multi oameni). Ne-am dus pe plaja si cam dupa 25 minute am decis sa plecam dar am mai ramas putin sa ne plimbam pe acele faleze si de la distanta am vazut un copac frumos cu flori mov asa ca ne-am dus sa vedem cum arata daca am face o poza, cand am ajuns aproape de acel loc am observat alt om care cred ca urina(era acelasi ca in locul ala dar nu am bagat de seama, nu era langa copacul la care voiam sa mergen, era mai departe) si cand a venit randul meu sa ii fac prietenei mele poze m-am uitat putin in partea stanga si aproape de noi era acel om care statea cu penisul pe afara si cred ca se masturba, atunci mi s-a făcut si mai scarba si frica asa ca am luat-o la fuga. Nu ne-a urmarit dar totusi e foarte ciudat, de ce ar face asta? Era destul de batran acel om. Am uitat sa zic ca noi avem 13 ani si ne simtit extrem de prost pentru ce am vazut, nu e vina noastra pentru ca acel om psihopat s-a afisat asa dar nu stim ce sa facem ca sa uitam ce s-a întâmplat. Heeelp

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu ești fată/băiat?

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Fata, am spus "amandoua"

| sierra1 a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

Unde ai zis asta, drăguță?

| CristianaCrss a răspuns (pentru sierra1):

Oh scuze, asta am vrut sa scriu si credeam ca asa am scris, nicaieri nu scrie "amandoua"

| sierra1 a răspuns (pentru CristianaCrss):

Să recapitulăm: tu scrii pe larg și patos pățania ta cu iz sexual
apoi
intrebi candid cum să uiți? ha!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E vorba de un exchibitionist/obsedat. Sunt multi prin orasele mari, din pacate.
Nu aveti nici o vina ca ati dat de el, iar pe viitor puteti anunta primul jandarm ori politist pe care il vedeti, pentru ca este ilegal ceea ce face el.

| Freya1 a răspuns:

Chiar daca ai 13 ani si nu ar trebui sa auzi sau sa vezi asa ceva tin sa te anunt ca sunt din astea peste tot.Si eu am pățit asta ani de zile prin orce parc in care mergeam si e aiurea rau, te inteleg dar nu prea ai ce sa le faci la disperați astea.Au anumite probleme pe care nu le conștientizează, sau nu le tratează.
Dacă vreodată mai pătrați asta si ai ocazia sa zărești alti oameni sau mai bine un polițist atragei atenția asupra lui si il vor liniști ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parcă descrii un joc video in care trebuie sa te feresti de zombii care nu te mănânce daca te apropii de ei.
Nu știu de ce să-mi fie mai scârbă de aia care se masturbează prin parcuri sau de pițipoance mititele și narcisiste care se fotografiaza sa pună pe insta story, cu cat de bine și sexos arata ele.

| CristianaCrss a răspuns (pentru anonim_4396):

Gandirea ta ma nelinisteste teribil. N-ai mai vazut fetite micute care fac poze cu un peisaj/loc frumos pentru a le posta? Hai sa mor de nu ai ramas in 1900. Ia uimeste-te, am mentionat eu ca făceam nu stiu ce poze pentru pagini 18+? Nu, făceam poze decente cu un peisaj, ti se pare destul de anormal pentru gândirea ta? Hai bafta, sper sa nu mai dau de persoane comuniste ca tine si nici de oameni infecți ca labărul ala.