| anonim_4396 a întrebat:

Ba fratilor, pana acum tot am tacut, am facut un misto, am vorbit serios... dar tot ce am observat eu pe acest site este:
Daca zici o minciuna, esti perfect
Daca zici adevarul, esti un prost
Oare chiar asa sa fie?
Nu ma iau de nimeni, nu bat niciun sest... dar asta am observat eu, la raspunsurile mele si a altor multi useri.
Sau "vorbeste vinul pentru mine"? dar nu cred.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnu critic ar trebui sa-ti dai seama ca sint unele chestii care nu se pot discuta in public pentru ca omul in general(cu citeva exceptii)nu-ti arata adevarul ci iti arata filmul pe care ar dori el sa-l vezi fara sa tina cont ca sint citeva trucaje care il da de gol serios.Gindeste-te la alea.Am postat o intrebare despre infidelitati si am dat numai peste sfinti de parca nu eram pe site ci in biserica dar am avut parte de un raspuns sincer...

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eh.si u acum straight face
Asa se intampla mereu.Nu stiai?big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e nimic nou asta se cunoaste...

| lia a răspuns:

Criticule, cat ai baut?
Situatia asta este de mult timp, ti-ai pus "ochelari"?

| inna a răspuns:

Asta e realitatea de zi cu zi.

| SpikE a răspuns:

Ai dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maine sa te prezinti cu o sticla de vin, altfel...nu mai vorbimlaughing
Caracterizarile se fac in timp si... uitate la raspunsurile castigatoare ca sa vezi cat te-ai straduit tu sa fi amuzant si uitate cat sau straduit alti sa ofere un raspuns veritabil.
Noapte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculti Bitza si de asta vezi realitatea asa de trista: " Nu pot sa ma mai ridic, mai stau,
Pot inca sa vorbesc, mai beau,
Nu las timpul ce a ramas,
Sa se scurga fara sa gasesc nimic de ars".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa e si in viata reala, viata de zi cu zi, ce abia acum te-ai dumirit? rolling on the floor