| Doarof3 a întrebat:

Baaa am o mică întrebare.
Un băiat (băiatul pe care îl plac)îmi trimite mesaje gen:"Ce ai face dacă eu te-as lua în brațe? "
"Cum mă consideri? "
"Care e părerea ta despre mine?" și altele sub pretextul ca mă provoacă să răspund. Oare mă place? Primesc chestia asta destul de des de la el(la 2-3 zile),dar totuși nu as crede.El îmi trimite un emoji după ce îi răspund,eu lui încă un emoji, iar apoi primesc seen.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place dar este cam rusinos, partea rea este sa nu ramana ce te intreaba doar intr-un text.

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Baaaaa! Posibil să te placă. Întreabă-l, că nu te mușcă. Încă.

| Raniaa a răspuns:

Cel mai probabil, te place.
Întreabă-l.