| Valyasdfg a întrebat:

Băi deci de-o vreme tot visez că,cad jos in gol și mă trezesc tresărind, de ce? Și în primul rând de ce mi se întâmplă atât de des cam de vreo 4-5 ori pe săptămână...e chiar nașpa deja, destul de deranjant...

4 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Senzatia asta se numeste spasm hipnagogic si se intampla de obicei cand muschii de la picioare se incoarda involuntar. Bauturile cu cofeina baute seara, stresul si anxietatea cresc riscul acestei senzatii.

| Valyasdfg explică (pentru ForeverAlone97):

Păi seara beau apa...

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Atunci stresul si anxietatea pot fi cauzele

| DricA a răspuns:

Vezi pe zodiacool.ro un dictionar de vise in care poti gasi ceea ce te intereseaza.
https://www. zodiacool.ro/vise/interpretare-vise