| anonim_4396 a întrebat:

Eu de foarte mult timp visez ca pic in gol si ma trezesc tresarind si asta se intampla de 2-3 ori pe luna.mai pateste cineva asa ca mine, ce ar putea insemna sau dece visez tot acelasi lucru?

2 răspunsuri:
| devor a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Din cate am inteles cand ti se intampla/visezi asta inseamna ca ti-e frica de ceva

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Mie mi se intampla asa sau sa cad pe scari. Se intampla cand te temi de ceva sau de cineva. Incearca sa citesti "Inerpretarile Visurilor".