| marianamay a întrebat:

Baieti daca ati iubi o fata mult ati trece peste faptul ca ea nu ar putea face copii?

7 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Da.

| SmokeyEye a răspuns:

Exista tot felul de tratamente in ziua de azi. Cunosc cazuri care dupa 3 ani de tratament, au reusit sa aiba un copil.(si mai multi dupa aia). Daca nu, exista mama surogat ( sa poarte altcineva copilul). Mai exista mii de copii abandonati in spitale care s-ar bucura de o familie care sa-l iubeasca( ma refer la adoptie).

| imaqtpie a răspuns:

Da.

| alin334 a răspuns:

Nu ar putea sau nu ar vrea? in general daca iubesti sincer treci peste orice

| marianamay explică (pentru alin334):

Nu ar putea

| alin334 a răspuns (pentru marianamay):

Atunci e valabil ce am spus in primul raspunstongue

| klameteo a răspuns:

Daca as iubi-o clar ca as trece peste asta!