| SaBriinaa a întrebat:

Baieti si fete, parerea voastra conteaza? Cum arata o fata pe ATV sau pe Scooter? Sau una care chiar il >conduce!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Super hot!
Ador ATV-urile, motoarele si viteza...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ca si cum ar merge un baiat in locul ei.

| Vizitiul a răspuns:

Cum sa arate? Nu poate arata ca o pasare pe stalpul de inalta tensiune. Arata ca orice om pe scooter sau atv. E ceva anormal? Ce, fetele nu fac parte din categoria oamenilor? Cand vezi o fata pe tavan, atunci iti pui un semn de intrebare, nu acum.

| SaBriinaa explică:

Nu era nici o intrebare de genul fetele nu au voie... Speram sa ziceti chestia :salbatica, cool si smechera...parerea mea, imi plac fetele astea.Si nu e asa usor sa merg icu ditamai animalullaughingera o gluma