| Laura6532 a întrebat:

Baieti,v-ar deranja daca o fata ar avea vergeturi albe pe fund,coapse si cateva pe burta, daca in rest are un corp frumos, fara celulita si la fata arata bine?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Absolut deloc, alea nici nu se observa, cel putin e ultimul lucru la care se gandeste un barbat.

| 1997onur a răspuns:

De ce mi-ar păsa de corpul cuiva? ce treabă am eu cu corpul ei dacă ia se simte bine în corpul ei așa cum este ia cu adevărat de ce ași judeca o ca este grasă slaba ca are nu știe ce varice citrice sau vergeturi nu știu unde atâta timp cât este împlinită și fericit cu adevărat acel om cu corpul lui așa cum este el cu adevărat nu vad de ce eu ași avea ceva cu corpul acelui om sau săi judec corpul ar fi o prostie sate legi de corpul cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc!