| Staind a întrebat:

Banuiesc ca oricare dintre voi are momente in care viseaza cu ochii deschisi.

Daca ceea ce visati voi, este o realitate in alta dimensiune? Gen, chestia la care va ganditi, o traiti tot voi. Rememorati ceva care s-a intamplat deja, dar in alta parte.

Is sigur ca se distreaza mai tare in cealalta dimensiune, dar curiozitatea ramane.

VA ROG AJUTATI-MA!

gata

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu cred asa ceva dar nimeni te opreste sa crezi tu in orice doresti, ca tu isi imaginezi ceva nu inseamna ca creezi realitati, imaginatia e produsul minti tale atat

| gemeni6226 a răspuns:

Eu cred ca daca visezi destul cu ochii deschisi nu doar o data sau de doua ori ci zilnic timp de un an atunci si in aceasta dimensiune t-i se implinesc visele daca crezi in ele, numai nu grabi timpul nu da un termen de implinire viselor ci pur si simplu crede in ele si bucura-te parca s-ar fim implinit deja.Visare placuta!