| RedHair a întrebat:

Barbati si baieti, care este acel lucru pe care ati vrea ca femeile sa-l stie despre voi dar nu ati putut / putea sa i-l spuneti?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chestia asta e valabil pentru toata lumea,sa pretuiasca iubirea cuiva cand o are ca rar o vei mai intarni a doua oara in viata,pentru fete sa nu alerge mereu dupa badboys si sa aleaga si baieti cuminti ei pot iubi cu adevarat din pacate voi mereu alergati dupa curvari apoi va plangeti ca se duc la altele inteleg ca va atrage,e foarte greu sa faci dint-run curvar om de casa el find libertin in fine banuiesc ca va maturizati o data cu varsta, sa dati sperante false unui barbati si sa-l bagati in friendzone,sa nu il inselati pe la spate asta urasc cel mai mult la fete,daca nu ma mai vrei zi-mi nu pe la spate,asta e tradare,bataie de joc,umilinta, sa nu va comparati cu fosta iubita ea va vi mereu in mintea lui,oricat de mult la facut sa sufere ceva tot simte pentru ea,sa fiti mai sincere, sa nu va mintiti singure ca vreti un baiat cuminte,daca ati fost prima din viata unui barbat sa stiti ca mereu va vi undeva in mintea lui, viitoarele lui partenere vor fi doar o continuare a relatiei cu tine, ar fi multe nu suntem perfecti, cand accepti asta e mai usor asta, tu ce ai spune unui baiat?

| LoveSleep a răspuns:

De ce aș vrea neapărat să știe un lucru dar n-aș putea să i-l spun?
N-are logică.

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Il spui aici sal afle tot universul

Răspuns utilizator avertizat