| Suntsaracnuambani a întrebat:

Cred ca treaba cu pozele (știți ce poze din întrebările anterioare) le-a văzut tata în telefonul lui (că mi l-a lăsat pentru câteva zile până-mi cumpăr și eu și mi-a spus că îmi dă el 150 lei dar azi când m-am trezit și am ajuns acasă era foarte f supărat, oare le-a găsit?) Că eu am ajuns acasă la 5 și el la 7 și a zis că vrea sa vb, ce credeți?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Esti teroare.Asteapta sa vorbesti cu tatal tau. Daca ai poze care l-au suparat, atunci infrunta consecintele.Trebuia sa folosesti telefonul fara sa faci prostioare care sa te bage in belele inca de la bun inceput, mai ales ca e al lui, nu al tau. Asta e, invata de acum sa stii ce ai de facut pe viitor.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat