| random1620 a întrebat:

Bun, deci mama mea mi-a trimis mesaj si ideea e ca nu am mai vorbit cu ea de cam 11 ani (pentru ca parintii mei s-au despariti de cand eram mic si eu am stat cu tatal meu). Idee e ca nu stiu despre ce as putea vorbi cu ea (nu stiu de unde sa incep) si mi-e frica ca situatia va deveni awkward (si intr-un fel mi-e si rusine si frica)... Nici nu mai stiu care e intrebarea pe care voiam sa o spun asa ca astept doar pareri

2 răspunsuri:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Buna! Ca sa te poata ajuta cineva, cel mai bine ar fi sa explici situatia.

| random1620 explică (pentru nuspuncinesunt2):

Cam asta e situatia. Si eu sunt la fel de confuz...