| Eva_5668 a întrebat:

acum 3 ani am vorbit cu un baiat care tinea foarte mult la mine insa eu nu am apreciat asta si m-am despartit de el, el a mai incercat sa fie cu mine insa eu nu am acceptat.Acum cateva zile ne-am reintalnit iar el mi-a propus din nou sa fim impreuna cu toate ca avea o prietena de 2 ani, mi-a spus ca relatia lor, oricum, nu mai merge si ca se va despartii de ea.Eu am acceptat, ca mi-a demonstrat ca ii mai place de mine. S-a despartit de ea, a venit si la mine acasa insa fosta l-a tot sunat apana ce el a acceptat sa mearga la ea sa discute. M-a sunat apoi, in prezenta ei, si mi-a spus ca s-au impacat.Am fost foarte suparata cand am auzit, a doua zi m-a sunat si mi-a spus ca nu a a avut alta solutie, ca nu a scapat de ea si de parintii ei si m-a rugat sa ii acord o luna sa se poata despartii de ea asa cum trebuie si apoi noi vom putea fi impreuna.Nu stiu ce sa fac, daca merita sa mai am incredere in el avand in vedere ca eu am picat de proasta in toata situatia astasad. Ce sa fac? Sa astept? Dati-mi un sfat, va rog!

2 răspunsuri:
| Аℓℓi a răspuns:

Ar trebui sa il astepti pentru ca nu se stie cum e fata aia si parintii ei.
Ar trebui sa ii mai dai o sansahappy

| Iuliana944 a răspuns:

Buna, adica el ce face te considera piesa de schimb? sa fim seriosi...sa stea cu ea, eu una nas accepta situatia asta, ca da-mi o luna da-mi 2 luni, daca esti cu ea ramai cu ea si punct. dp o luna va face la fel nu? sa fim seriosi in 2 ani sau int multe intre ei nu poate so uite chiar asa usor...na eu zic ca mai bine tiai vedea de trebuie, tu faci cum vrei.happy