| Tiwis123 a întrebat:

Am o relatie de aproximativ 6 luni. Am fost impreuna toata vara (2011), dar de cand a inceput scoala ne-am distantat... De curand el a plecat intr-o excursie la Bucuresti in care s-a indragostit de o alta "mai buna". Am fost foarte suparata pentru ca ne era prima data cand s-a intamplat. Si ne-am despartit ( el a propus). Dupa aceea m-a sunat sa ne impacam si am acceptat, dar in continuare ne purtam de parca nu a fost niciodata nimic intre noi. O prietena de-a mea mi-a spus ca ar fi vorbit cu el si i-ar fi marturisit el ei ca mi-a cerut sa ne impacam din mila sad! Acum nu stiu ce sa fac si m-am gandit sa cer niste pareri. Deci pana la urma ce sa fac sa raman cu el in continuare sau sa-i dau papucii? (Dau funda devil

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca nu vrei sa fi jucata pe degete de el mai bine da i papucii pentru ca chestiile astea se vor repeta, te impaci cu el si cand apare o pitipanca iti zice ca sa va despartiti si dupa ce nu i mai merge manevra cu respectiva iti propune sa va impacati...pana cand? probabil pana apare alta pe fir...da i papucii