| mareena a întrebat:

.acum cativa ani m-am mutat din nou in romania..am locuit in Italia 7 ani...am niste prieteni in irlanda si mi-as dori foarte mult sa ma lase parintii mei sa merg la scoala acolo.ei spun ca odata ce mi-am ales deja aici un liceu ..sa raman aici ..plus ca sunt singura la parinti etc.dar eu imi doresc cel mai mult sa ajung acolo...cum sa imi conving parintii sa ma lase? sad FUNDAAAAA!

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Pai tu vrei sa te muti ca fluturele din floare-n floare? Stai locului. Cine se tot muta asa nu-si face cuib nicaieri.