| Irina19 a întrebat:

Buna all. Ajutati-ma va rog, sunt cl a 12-a si dupa liceu as vrea sa merg la facultate, insa nu ma pot decide la ce facultate.Cunosc engleza bine, si mi-ar placea sa mai stiu alte limbi straine, cu matematica stau f prost, deci nu vreau nimic ce e legat cu matematica. Ce specialitate sa aleg? Nu vreau sa fiu profa sau translator, sa merg oare la facultatea de turism? Merita? Vreau cit mai multe sfaturi.Va multumesc pentru atentie.

1 răspuns:
| flavius_2127 a răspuns:

Parerea mea ar fi la sa te duci la facultatea de dreptwinking