| iuliana_1925 a întrebat:

Buna all... vreau sa ma ajutati si pe mine! Vreau sa slabesc ca m`am ingrasat cam brusc in ultimele 2 saptamana...sad m`am apucat de facut abdomene, dar nici un rezultatsad

3 răspunsuri:
| puyshor a răspuns:

Hi, hai ca iti dau eu un pont care da rezultate foarte bune ca l-am incercat si eu si chiar a functionat si nici nu trebuie sa depui efort.si pierzi cate un kg pe zi.deci:trebuie sa mananci intr-o zi numai legume (castraveti.rosii,salata)si sa bei 2 litri apa dar nu ai voie sa mananci altceva sau sa bei in aceea zi.la fel poti sa ti si cu fructe, pulpe de pui fierte, cartofi fierti, lactate(lapte, branza, nu ai voie iaurturi) si nu uita sa bei 2 litri de apa sau daca poti chiar mai multa.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca epuizata dupa abdomene te apuci sa mananci, n-ai sa obtii nimic. Prima data ocupa-te de alimentatie: reduce consumul de dulciuri, paine si bauturi carbogazoase. Apoi, fa sport.

| iuliana_1925 explică:

Mersi mult pentru sfat! Am sa-l indrum sa vad ce rezultate va avea! PUP