| iuliana_1925 a întrebat:

Buna all! Vreau sa ma ajutati si pe mine! Vreau sa slabesc ca m-am ingrasat cam brusc in ultimele 2 saptamana! m-am apucat de facut abdomene, dar nici un rezultat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

De cat timp faci abdomene? Rezultatele in sport nu se vad peste noapte asa cum marea majoritate se asteapta. Abdomenele singure nu o sa faca minuni.Combina-le cu alergari zilnice si un regim alimentar din care sa elimini fainoasele si dulciurile.

| TąNyą a răspuns:

Nu manca dupa ora 18:00, fa abdomene si genoflexiuni in fiecare seara cat de multe poti, in loc sa urci pe scara rulanta la metrou (daca mergi cu metroul) urca pe scari iti ajuta si fundul. Mergi cat poti de mult pe jos, mananca fructe pentru energie si renunta la painea alba care ingrasa. Mananca paine neagra sau/si prajita si renunta si la dulciuri. Sper ca te-am ajutat. Bafta! big grin

| hugo a răspuns:

Cum a mai spus cineva pe acest site:"run forrest run" te astept la o "pereche"de trepte in carol+dealuri! De urcat nu coborat!

| elvisedy a răspuns:

Am un tratament naturist pentru tine pe baza de aloe vera. elvisedy

| Marcian a răspuns:

Cele mai bune exercitii de slabit sunt alergarile nu abdomenele.
Mananca numai fructe, legume si mancare gatita saraca in grasimi. Fara pic de fast-food.

| iuliana_1925 explică:

Abdomene fac de o saptamana si inca mai fac nu ma las! Eu de obicei nu prea mananc dulciuri sau sucuri acidulate sau mai stiu eu ce! Oricum tot ce tine de zahar, nu-i de mine! Cred ca m-am ingrasat de la niste vitamine A si D2 pe care mi le-a recomandat medicu de familie! Imi curgea sange din nas zilnic, si de atunci cam am pus pe mine!

| iuliana_1925 explică:

Va multumesc...love struck deja ma simt mai bine de cand mananc numai fructe si nu mananc dupa ora 18.multumesc mult:*:X

| Diane a răspuns:

Pai fara prea multe dulciuri, mancare mai sanatoasa(fructe si legume), putin sport si nu mai manca dupa ora 18. Am facut eu asa si a functionat. Bineinteles rezultatele vin in timp happy Bafta!