| Nico_Nico_1996 a întrebat:

Am 12 ani. Am inceput sa fumez de vreo jumatate de an. Vreau sa imi comand vape dar am nevoie de semnatura parintilor la venirea coletului. Vreau sa o rog pe mama sa imi ia dar nu stiu daca m-ar lasa. Si imi e frica sa-i spun. Parintii mei nu stiu ca fumez si cred ca ar iesi urat daca le-as spune.
Cum sa-i spun mamei sau ce sa fac?

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Bănuiesc că ai prieteni, roagă pe unul din ei să preia comanda, o pui pe adresa lui, el le spune părinților lui că e coletul unui prieten care nu e acasă și nu-l poate lua, și nu cred că ar mai fi curioși și de ce conține pachetul sau alte detalii, și ar semna. Baftă.

2 răspunsuri:
| Tpuist a răspuns:

Tutunul dăunează grav sănătății!