| Jona a întrebat:

Am 19 ani si am anxietate sociala.Chiar simt nevoia sa vorbesc cu cineva cu aceleasi dificultati asa ca sper ca o sa gasesc doritori pe aicilaughing

5 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

As vrea sa vb cu tine.

| Jona explică (pentru Alex):

Si eu vreau.Cum facem?

| anonimdesigur a răspuns:

Buna! Am 23 de ani, sunt din tm si am fobie sociala, daca e cineva din tm si are fobie sa ma contacteze pe adresa de mail sau messenger : anonimdesigur2008@yahoo.com

| Jona explică:

Eee, sa nu exageram.laughing

| Jona explică:

Acum toti oameni au diferite temeri si retineri cand sunt in situatii sociale, dar anxietatea sociala e mai mult de atat, E ceva mult mai adanc si serios.Si iti garantez eu ca nu e asa des intalnita.