| Bradlry a întrebat:

Am probleme cu stările de anxietate și simt nevoia sa vorbesc cu cineva... Daca se poate de sex feminin...

2 răspunsuri:
| SatraBenzbest a răspuns:

Te-as putea ajuta eu.Da mi mesaj aici :_ana_patularu_, o sa gasesti contul, am 3 postari, cont public, 803 urmaritori, da mi mesaj si discutam

| tuscany166 a răspuns:

Nu am trecut niciodata prin anxietate si nu mi-as dori, chiar daca nu stiu exact ce este, insa chiar as vrea sa vorbesc cu o persoana care sufera de aceasta "boala" daca pot sa-i zic asa si sa aflu mai multe si daca nu, sa si ajut cum pot eu.