| Smeagol_2568 a întrebat:

Buna am avut o relatie cu o fata timp de 5 saptamani saptamana trecuta ne-am despartit ea a zis sa ne despartim mi-a zis de 3 ori 3 motive diferite ca nu ne-am vazut cateva zile si "i-a trecut" ca suntem diferiti si ca are de invatat in perioada asta eu tin mult la ea chiar foarte mult si as vrea sa ne impacam si nu stiu cum sa procedez m-am gandit acum ca se apropie valentine's day sa ii iau un buchet de trandafiri si sa ii dau dar nu stiu ce sa ii zic in momentul cand ii dau trandafirii nu stiu daca e bine sa ii zic ca o iubesc din prima o sa ramana socata ma puteti ajuta cu treaba asta sau sa mi spuneti daca e buna ideea sau nu? pls

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafirii si un plic cu textul:
"doresc sa fii prietena mea, in plus
inteleg ca scoala este pe primul plan,
nu vreau sa te presez cu iesirile,
vreau sa-ti arat ca eu sunt flexibil si
merit sansa de a fi prietenul tau"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un sms si spune-i ca intelegi ca are pe altcineva si ca te retragi. Ureaza-i fericire si noroc in viata si cauta alta prietena.