| NiiaaaaRr a întrebat:

Buna!
Am avut un vis foarte ciudat in dimineata asta.Am visat ca in camera la mine era noapte, iar eu m-am urcat in picioare in pat.Si de odata, am vazut o mana de la pervazul meu si eu am apucat-o.Cand voiam sa ii dau drumul,nu mai puteam si cand voiam sa strig dupa ajutor,la fel,nu puteam sa strig si parca in timp ce ma fortam sa strig,ma luase un lesin, si m-am trezit.
Stie cineva ce poate semnifica?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Că ai visat și te-ai trezit. Când esti aproape de trezire, nu mai ai putere să faci nimic în vis, am observat și la mine asta.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| Miruna333 a răspuns:

Visele de noapte nu au vreo semnificatie