| danyfear a întrebat:

Salut TPU
intrebarea mea ar suna c-am asa
am 2 conturi pe facebook
si m-am gandit eu ca ar fi mai bine sa primesc mesajele pe mail, la aceeasi adresa
ca atare am pus la ambele conturi aceeasi adresa
dar
acum numai pot intra decat pe unu
am schimbat la acesta iar adresa de mail, sa numai fie la ambele la fel
si degeaba
orice adresa bag intru pe acelasi cont
pe celalalt numai pot intra, asta este de o luna si ceva
oare cum mai pot sa-mi recuperez acest cont?

Răspuns Câştigător
| skizzo133 a răspuns:

Deci nu mai poti intra nici daca vrei. 2 conturi pe 1 email nu merg in veci.ia-ti adio de la el serios

4 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Tu fetiţă, lasă porcăriile astea, mai bine du-te la învăţat.

| danyfear explică (pentru Weider):

Ma intereseaza asta pentru a intra pe acel cont si ai da stergere
sa numai stea degeaba pe acolo, sa tina locul ocupat...ma rog
aaa ok merg la invatat
daca ma uit la numele tau, tu unde mergi?
rolling on the floor

| skizzo133 a răspuns:

Nu se poate.1 cont facebook are 1 email.cum ai bagat 2 s-a sters unu dintre ele. deci nu se mai poate face nimic!happy

| danyfear explică (pentru skizzo133):

Dar nu s-a sters
este contul
Danyfear Danyifear
uitate si ai sa vezi ca exista
iar asta pe care intru este
Danyfear Dan
deci nu este sters, exista, dar nu pot intra pe el

| skizzo133 a răspuns (pentru danyfear):

Deci nu mai poti intra nici daca vrei. 2 conturi pe 1 email nu merg in veci.ia-ti adio de la el serios