| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Astazi am introdus un stick intr-un alt calculator, iar cand am ajuns acasa si l-am deschis in calculatorul meu a fisierele erau cu shortcut si nu mi se deschideau.Cum le pot recupera? Va rog mult sa a ajutati.Mersi...Fundita

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Uite nu stiutiu daca acele fisiere le mai poti recupera.dar sunt sigur ca inainte sa scoti sticku din calculatorul acela nu ai dat in bara de activitati "remove safely usb" fapt care a putut duce la pierderea datelor dp stick.stiu ca tu ai intrebat daca le mai poti recupera ...nu cred ca se mai poate sqz. sper ca pe viitor sa dai acea optiune pentru ca atunci nu mai poti pierde nimic ok bft!
sper ca te-am ajutat