| ăăăă a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
In clasa avem un baiat foarte de treaba! Care anul acesta cam pe la inceputu' lui decembrie mi-a spus ca ma place...si si eu il plac! dar acum cateva zile a scis la statusul lui ceva de genu' "Allly :X!"
ce sa ma fac?
fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ComicGirl a răspuns:

Eu zic ca vrea doar sa te faca geloasa sau sa vada daca tii la el...
Pentru mine, indiferenta a fost mereu cel mai bun tratamentlaughing
Adica poti sa ii zici "buna cf?" si atat. daca mai zice el ceva, ok. daca nu.asta e.
Mai nu te supara pe mine, dar de obicei cand intru pe TPU intai ma uit la intrebare dupa la cel care a pus-o. da` chiar asa mai, alt nume nu ai gasit?laughinglaughing
Ai grija de tine happy

4 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Da de unde stii tu ce o insemna "allyy"? nu stiu ce sa zic, eu cred ca ar fi mai bine sa-l intrebi

| teo3D a răspuns:

Intreaba verde in fata daca inca te mai place si daca vrea ceva serios de la tine. Daca zice "da" intreaba-l cine este alllly si daca raspunsul te multumeste cupleazate cat mai repede cu el. Daca zice ca atunci cand ti-a zis ca te place glumea sau atunci te placea dar acum nu ...lasa-l in pace si vezi de drumul tau ...nu merita osteneala de a incerca sa il recucerestiwinking. Bafta!:X

| ComicGirl a răspuns:

Frumos numebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic... daca ai zis ca si tu il placi.