| myhaella_2045 a întrebat:

am o intrebare pentru baieti.tocmai am citit o intrebare pe TPU unde o fata a scric daca ne plac fetele grase? au raspuns si unii baietii, au spus niste lucruri fte frumoase. dar, fiti sinceri cati dintre voi v-ati indragostit de o fata plinuta, sau cati ati avut o iubita plinuta? poate ca voua, in adancul suufletului va place de ea dar va e rusine, nu de ea, ci de lume, de gasca voastra, sa nu rad, gen:ia uital si pasta cu grasa aia! dc nu le apreciati ca pers, dupa sufletul lor.ganditi-va ca o fata grasa v-ar iubi mai mult si sincer decat o fata slaba, care are toti baietii la picioare si oricand va poate lasa balta.raspundeti-mi va rog, din suflet, sincer.(si eu sunt fte plinuta)dau fundita...:*happy

Răspuns Câştigător
| sweetyangel a răspuns:

Sunt fata da si eu as avea ceva de comentat...
Da in zilele noastre se pune foarte mult accent pe fizic,si numai conteaza sufletul,poate fi fata cat de proasta tampita muta handicapata retardata, daca arata super bine pe cine mai intereseaza oh go on, si eu am avut probleme cu greutatea ajunsem pan la 70 de kg la 12-13 ani:-s, aveam eu un coleg care ma tachina dar totusi era prieteni buni ptc iar ne impacam,si am avut toti colegii,si alti prieteni de partea mea,aveam un carcter puternic si nu ma lasm influentata de niste vorbe urate...dar totusi sa revenim la subiect,poate intr-adevar,dca esti mai slabuta mai stilata mai cocheta normal ca baieti trag la tine,oricum nu conteaza dca esti plinuta, dca ai stil si clasa si sti sa te comporti, poti sa fi si de 3 tone

3 răspunsuri:
| nycolas a răspuns:

Buna mihaela,ma numesc Nycolas,vreau sa iti spun k si eu am avut doar prietene(iubite)plinute,pe mine personal nu ma deranjaza,mie imi plac la nebunie, daca sunt de treaba si cu simtul umorului, dragute si sufletiste e ok.asta e doar parerea mea alti...nu au aceeasi parere. as dori sa te cunosc daca se poate... pooop

| myhaella_2045 explică (pentru nycolas):

Daca ai cont pe fb, poti sa imi zici si mie cum te cheama? oricum, am vazut ca esti din Bucuresti si nu prea putem sa ne intalnim.:p. dar poate mai vb.:*

| nycolas a răspuns (pentru myhaella_2045):

Buna mihaela ma scuzi kiti rasp la mesaj asa tarziu...idul meu este nicolasmathyas te pup si te astpt sa vb