| dya22100 a întrebat:

Buna!
mie imi place de un baiat
si eu cu baiatu ala ma cunosc de cand ma stiu eu pe lume
acum ca am crescut
a inceput sa imi placa de el
si nu stiu el nu prea e genu sa se indragosteasca de ofata foarte foarte repede
sau mai pe scurt nu prea ii place sa aiba prietene
desi e foarte dragut si dulce
cand il vad il salut dupa un minut incepem sa ne jucam...eh in joaca ne mai,, suparam" da de fapt zicem numa asa
nu stiu de fiecare data cand ma uit la el e cu zambetul pe buze
cand nu ma uit la el
si sunt distrasa de alt lucru
incepe sa ma sacaie untr'un fel da nu vreau sa se supere pe mine si ii intru in joc
adica cum v'am spus ca ne jucam mai sus
nu avem cate 10 9 ani laughing
ne jucam stim noi cum cu impunsaturi cu degetu in stomac laughing...si chestii de astea
aseara cand ne jucam de'ale noastre si'o pus mana peste umarul meu si dupa 1 min am inceput iar sa ne jucam incepand el impungandu'ma cu degetul in stomac sau prinzandu'ma de spate
faza se repeta de 2 ori. si dupa trebuie sa plec acasa...azi stau jos si il vad ca vine ma ridic il salut si trebuia sa plece undeva era grabit da nu o plecat pana nu ne'am jucat din nou laughing :X :X :X :X
nu stiu ce sa fac devin tot mai indragostita de el
iar faptul de ai marutrisi ce sentimente am fata de el nu vreau
prima intrebare e.: da semne ca ii place de mine? sau ca sunt o foarte buna prietena?

p. s. o spus ca sunt foarte de treaba happy

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Probabil sa-i si placa, baietii chiar daca au prietene foarte bune din cate stiu eu nu se prea joaca asa, doar daca chiar le place de-o fata happy
oricum daca zici ca nu e genul care sa se indragosteasca foarte repede, probabil ii place sa o ia usor, deci nu grabi lucrurile, lasa-le sa mearga de la sine si cu timpul o sa-ti dai seama daca te place sau te considera doar o prietena happy

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce jocuri practicati voioh go on
Pe la 10 ani ma jucam cu Stef karate. L-am capacit de l-am rupt pentru ca el nu dadea in mine, ca nu era frumos.Astea sunt copilarii.Ai sa vezi cand o sa mai cunosti baieti ca te indragostesti de o parte a caracterului, nu de el in sinewinking

| Satan13 a răspuns:

Cred ca ii place de tine! Dar e greu sa imi dau seama, pentru. ca daca zici ca se indragosteste mai greu...:-! Banuiesc ca e mai bine sa intrebi un baiat! Nu sunt o expert la acest capitol!thinking Scuze!confusedMult noroc!thumbs up