| Alycaaaa a întrebat:

Buna happyam o problema foarte dificila, m-am indragostit de un baiat de 17 ani si si lui ii place de minedar probleme este ce si verisorei mele ii place de el si eu i-am spus verisoarei mele ca lui ii place de mine si ca mie imi place de el si mi-a zis sa uit de el si sa o las pe ea sa se combine cu el deoarece ea e verisoara mea ce sa fac sa ma combin eu cu el sau sa o las pe ea?

Răspuns Câştigător
| Constantin_2356 a răspuns:

Pai daca va placeti amandoi eu nu inteleg la ce se baga verisoara ta. Am un sfat: daca te combini cu baiatul asta, verisoara ta o sa poarte ura pe tine si o sa faca tot posibilul sa te desparta de acest baiat. Dar eu va urez succes si combinativa daca va placetiwinking

2 răspunsuri:
| Ramooon a răspuns:

Care a fost prima? In primul rand, in al doilea rand, indragostita? Ai 17 ani si fara sa fiu rautacioasa insa ai sa te tot indragostesti din an in an tongue asa ca nu e asa tragic. Ce relatie ai cu verisoara ta, daca inainte de el erati bune prietene, eu zic sa renuntati amandoua la el, baieti sunt destui, prietene bune si familie sunt mai rar. Daca sunteti doar prietene ici si cand si mai mult rude si asta nu din alegerea voastra si chiar crezi ca merita eu zic sa lupti. Dar daca el i-a dat si ei sperante nu merita sa lupti, nu joaca cinstit,.

| andreea8400 a răspuns:

Tu