| bubu181 a întrebat:

Buna,am o problema urgenta! Un pircing in buric de aproximativ 3luni si nu mi-s-a umflat si nu am simptit nici un disconfort cu el. Acum cateva zile parea complet vindecat si nu mai avea nici lichid din acela alb-galbui. Insasi ieri am observat ca avea pe tija de la pircing lichid din acela, cand am incercat sa storc lichidul imi corgea sange in loc de acel lichid. M-am gandit sa folosesc tetraciclina, este bine? E ceva de speriat cu acel sange? Ce trebuie sa fac casa grabesc vindecarea?

3 răspunsuri:
| Prometeu99 a răspuns:

Este posibil sa ai o mica infectie, insa iti recomand sa mergi la doctor pentru orice siguranta.

| bubu181 explică (pentru Prometeu99):

Mi-a zis un specialist in pircinguri sa nu ma duc la doctor deoarece ei nu stiu cum e cu evolutia pircingurilor. Tetraciclina este buna pt.problema mea?

| Daniela_Janina_2000 a răspuns:

Si eu am fix aceiași problema