| spawni a întrebat:

Am o ruda care vrea sa isi ia o masina noua, iar cea veche vrea sa mi-o vanda mie, insa e inmatriculata pe Spania! Acum intrebarea e, cum pot face sa pot circula aici in Romania cu numerele de Spania fara sa am probleme? Adica sa circul mult timp de acum incolo cu acele nr, fara ca masina sa i inmatrculez pe Romania!

1 răspuns:
| iamcringe a răspuns:

Si eu am o ruda cu masina care are numarul din Spania si merge fara nici o problema dar daca vrei cu numar de Romania vinde-o si ia o masina cu numar de Romania.