| marocico a întrebat:

Buna am picat examenu auto la traseu 2ori mai am sanse sa iau vreodat

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pai asta tine de tine!
daca tu te simti stapan/a pe tine atunci o sa il iei fara probleme!
Sa ai un politist langa tine poate sa fie intimidant...dar nu te mai gandi, condu din placere, si nu o sa gresesti!
Dar ...esti aerian atunci cand esti la volan,si ai mereu emotii chiar si atunci cand e intructorul cu tine, atunci poate e mai bine sa mai faci niste ore!
problema la sofat nu este ca nu stii cine stie ce indicator, sau ca nu semnalizezi la fiecare curba...marea problema e cand nu ai incredere in tine, si asta atrage toate celalalte defecte

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Depinde cum ''il convingi'' pe examinator ca meriti carnetul rolling on the floor