| Named_Dani_1999 a întrebat:

Buna am si eu o curiozitate, ce semnificatie au visele mele, unul visat astazi si unul acum 2 saptamani: acum 2 saptamani am visat ca un grup de golani smecheri au venit la mine si m-au intrebat daca vreau sa intru in grupul lor, eu am refuzat in vis, nu am vorbit eu ci altcineva prin mine, dupa il vad pe Dumnezeu,Duhul Sfant si Isus ca se luptau cu acel grup ce golani care era-u posedati si il aveau lider pe diavol si eu era-m imbracat intr-o armura alba, la un moment dat eu mor, merg in iad, vad acolo niste demoni care ma asteptau sa ma bata iar dumnezeu ma trage la el in lupta, si imi spune ca eu sunt martorul, dupa ce ii invinge pe acei golani posedati il impinge pe diavol in abis, dupa ma trezesc langa Isus pe planeta care era ca la inceput fara cladiri fara nimic dand de mancare la oameni, acesta a fost primul vis.

Al doilea este de astazi este m-ai scurt : Am visat ca ori unde mergeam oameni era-u panicati si eu puteam sa-l vad pe diavol si ca puteam ierta pacatele oamenilor... au fost niste vise foarte ciudate si realiste.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu însemnă nimic, e doar un vis.

| Named_Dani_1999 explică:

Nu m-am mai rugat de mult doar de cand am inceput sa ma rog am inceput sa visez