| Mary_9238 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce ma tot macina:
M-am despartit de iubitu meu in decembrie 2010...si am aflat abia dupa 2 luni ca si-a gasit o iubita.in fine!
In aceasta luna m-am gandit sa-l fac gelos spunandu-i unui prieten din India sa ma ajute(mi-o trimis pe facebook request for relationship, ne-am desenat unul pe altul postand pozele pe facebook..., etc.)bineinteles era o joaca.
My ex, ieri a vazut acestea.si a inceput sa faca crize de gelozie O_O si stiti voi ce mai fac fosti in aceste cazuri.
Eu una nu am inceput sa ii fac din astea cand si-a gasit iubita...chiar daca il iubeam si inca il mai iubesc, am vrut sa fie fericit.Vi se pare normal sa faca asa ceva din moment ce eu nu i-am facut aceste lucuri?

Răspuns Câştigător
| Vanyum a răspuns:

E normal, avand in vedere faptul ca e baiat, deci neanderthal si presupun ca nici nu are mai mult de 18 ani, el inca considera faptul ca tu esti doar a lui si ca doar el are voie sa umble cu alte persoane, mentalitate tipic barbatesca, oricum posibilitatea sa va impacati este destul de mare insa nu va fi o relatie de lunga durata in cazul in care se va intampla, gelozia exagerata cu dragostea se cam bat in cap una pe cealalta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat tu l-ai pus pe jar si el a facut ca animalul nepotolit cu nervii incinsi eu va inteleg ca aveti minte de copii mici va mai lipseste experienta de la viata.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

O, Doamne, @Mary, astea sunt copilării, crede-mă. Iubirea la vârsta asta este ca un foc de paie, arde cu intensitate și se stinge foarte repede. Tu vezi-ți de ale tale, sunt convinsă că-l vei uita dacă-ți găsești preocupări interesante. El nu are decât să se vadă cu cine vrea și unde vrea.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

| Mary_9238 explică:

Are 18 ani, eu am 15... daca voi chiar stiti ce-i aia iubire, bravohappy

| DanutzzaDulcic a răspuns:

Buna,scuza-ma ca spun dar este chiar nesimtit!
nu merita sa fie iubit de o fata asa sufletista ca tine! te pwp1