| SweetCandy a întrebat:

am si eu o intrebare...credeti in zodii?
Adica in compatibilitatea intre 2 persoane...ma refer la o relatie...

astept raspunsurile voastre
pa pawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. au mintit cam mereu si nu m-au convins de adevarul scris in stele. iar in viata particulara sunt casatorit cu o zodie incompatibila.am 19 ani de casatorie si trei copii.si ne iubim. zodiile stiu asta? le-o fi interesand?

11 răspunsuri:
| SweetCandy explică:

Era doar o intrebare...eu una cred da nu in exces
adica cate odata sunt niste aberatii de mama foculuilaughing
da ce credeti taurii se potrivesc q varsatorii?
thinking
multi pupici si mersi pentru raspunsurihappy

| SweetCandy explică:

Aminabab....multi ani fericitide casatorie in continuare!happy

| inna a răspuns:

Da cred in compatibiltatea zodiilor.Eu fiind rac scrie ca nu sunt compatibila cu sagetatorii si perfect adevarat, am constatat ca ma inteleg bine cu fecioara, pestii si scorpionii... exact cum scrie la zodia rac.

| JackieSue a răspuns:

Nu preabatting eyelashes...mai nimic nu se potriveste:d.Merge doar felul de a filaughing.

by zu

| EUSIATIT a răspuns:

Da candygirl118 are dreptate am si eu in fam o Feceoara ca zodie ma refer si are ca partener un rac si este adevarat ca se potrivesc sau cel putin asa se vede si sp si ei. sunt pentru horoscop si zodii dar in proportie de 80 pentru ca nu se poate intimpla la toti la fel aceleasi lucruri

| cutza a răspuns:

De obicei mie interesanta astrologia insa cind vine vorba de ceva mai serios o las la o parte caci ei singuri spun ca "stelele presupun si planuiesc" caci mai sunt si alte diferente precum educatia, mediu de trai si prietenii asa ca incearca si ai sa vezi!
P. S. Am o prietena care atunci cind astologii prezic ceva de bine ea crede, insa cind ii prezic ceva de rau ii face prosti! Asa ca vezi si tu...

| turist a răspuns:

Sunt exceptii care intaresc regula!
Conform celor scrise in zodiac scorpionul cu sagetatorul nu fac casa buna... Perechea mea si cu mine contestam acest lucru... relatia noastra functioneaza bine de multi ani!
Lasa tu zodiile, concentreaza-te asupra persoanei care ti-a trezit interesul, indiferent de zodie, vezi tu pe parcurs daca va potriviti si va iubiti sau nu!

| Antrax a răspuns:

Eu nu cred asa ceva pentru ca scrie ca Berbec(eu)-taur(el) nu se potriveshte asa ca eu nu cred in asa prostiii.

| andra_8876 a răspuns:

Da eu cred in zodi adica mie mi se potriveste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred .au mintit cam mereu si nu m-au convins de adevarul scris in stele.iar in viata particulara sant casatorit cu o zodie incompatibila.am 19 ani de casatorie si trei copii.si ne iubim.zodiile stiu asta? le-o fi interesand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare : cum se intelege femeia varsator cu barbatul fecioara?