| Lidia09 a întrebat:

Bună! Am și eu o întrebare. Doar eu sunt așa punctuală că vin exact la oră? Adică nu vin niciodată prea devreme, ajung chir la fix sau și după.laughing Nu mi se primește mie să ies devreme din casă. Aveți așa ceva sau doar eu?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.O spui de parca ar fi o problema nemaintalnita. laughing Considera punctualitatea un atu deoarece chiar asta este.

| Hyperion7 a răspuns:

Și eu sunt punctual și este foarte bine sa fii așa!

| VoidEternal a răspuns:

Da, doar tu. Adică doar tu întârzii și te consideri punctuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da dar cand eram la scoala si ajungeam jumate de clasa era deja acolo.

| Dragobeta a răspuns:

Daca ajungi la "si dupa", nu esti deloc punctuala. Poti ajunge cu putin inainte.

Răspuns utilizator avertizat