| Crysstynutza a întrebat:

am si eu o intrebare mai intima.cine imi zice si mie cum se satisface un barbat in pat, nu de mult mi-am inceput viata sexuala.si as vrea sa stiu mai multe, as vrea sa ii arat partenerului ca pot si eu sa fac ceva in pat.nu doar el.va multumeschappy

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi pentru inceput eu spun sa citesti putin kama sutra, iar cand crezi ca ai inceput sa stapanesti teoretic cate ceva din aceasta carte poti continua uitandu-te la superone hd, cu ceea ce stii din kamasutra si ceea ce vezi la superone hd si mai mult iti pui putin sa lucreze si imaginatia ta iti spun sigur ca il vei inebuni pi saracul baiat.succes

| Raphael a răspuns:

Chiar ca-i intima! Ce nu inteleg e de ce nu-ti intrebi mama? Stiu, sa nu afle. De ce nu-ti intrebi iubitul? In fond el stie cel mai bine ce-si doreste! De ce nu studiezi un site de profil? Cred ca e subiectul cel mai suculent. Cum doresti - stiintific, pornografie, educativ. Si mai ales, de ce-ti pui poza cind ai de gind sa pui astfel de intrebari?
Parerea mea - nu numai in cazul tau - e ca de fapt nu ai nimic de intrebat. Cred ca de fapt simteai nevoia sa informezi, ori sa te lauzi fata de colege, ori sa faci gelos acel partener(poate si acela imaginar), ori cine stie din ce obscur motiv de pubera. Fiindca orice motiv ai avea, sau raspuns nu tin: poza o pot vedea si parintii sau colegii lor, si iubitul, si colegii, si eu...
Pur si simplu nu e o intrebare de forum, sau daca e - in nici un caz cu poza! De aia sint convins ca doreai sa se afle:
- M-am dezvirginaaat!
Nu stiu de ce am senzatia ca nici n-ai inceput nimic! Ca inca nu te-ai... Si e ciudat ca am mai citit chestii asemanatoare, si tot de la fete.
Chiar daca ar fi, nu trebuia ca fata sa fie pudica, rusinoasa, timida, delicata? Si ce incredere poti avea in sfaturile noastre - niste straini?!