| christina_8174 a întrebat:

am si eu o intrebare, pentru cei care au citit Sandra Brown -Chiar si ingerii cad, imi poate raspunde cineva cum se termina cartea? Imi lipsesc cateva pagini.Am ajuns la capitolul 25, atunci cand Ross moare! va rog din suflet vreau un raspuns cat mai repede posibil!

Răspuns Câştigător
| sensibilosu a răspuns:

Si au trait fericiti pana la adanci batraneti...

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sandra Brown, da... este si aceasta un fel de literatura, dar scuza-ma, ca te intreb poezia "Luceafarul" de Mihai Eminescu ai citit-o? Tot despre dragoste este vorba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am citit-o. Dar aici nu e vorba de preferinte sa stii! Si nu in ultimul rand si "acest fel de literatura"il prefer mai bine decat deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am citit-o.Dar aici nu e vorba de preferinte sa stii!Si nu in ultimul rand si "acest fel de literatura"il prefer mai bine decat deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-te cu tot cu scriitoare in apele comercialitatii.