| ina82 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi:daca ma las de fumat si mananc numai legume si fructe este posibil sa ma ingras? Am nevoie de un raspuns urgemt! Multumesc!

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu te ingrasi stai linistita.

| lia a răspuns:

Eu m-am lasat de fumat si nu am mancat doar legume si fructe, am mancat normal si nu m-am ingrasat. Deci se poate sa nu te ingrasi, depinde de organismul fiecarei persoane.
Succes! Sper sa ai puterea necesara ca sa renunti la fumat.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Tine minte ca fumatul nu te slabeste si nu te ingrasa. Mananca normal dupa ce te lasi de fumat, dar incearca sa-ti fixezi niste ore la care sa mananci si intre mese eventual sa mananci fructe. Succes!

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Sa te ingrasi de la legume si fructe?hee hee
nu cred ca e posibil sa te ingrasi.winking
dar e bine ca te lasi de fumat...winking... e o decizie corecta...tongue

| Antonimu a răspuns:

Cei care se lasa de fumat se ingrasa pentru ca le revine pofta de mancare. Ce iti recomand, tine o mica dieta pana te obisnuiesti cu acest lucru.Sincer, iti spun ca nu o sa poti rezista tentatiei.Ar trebui sa apelezi la un medic, caci de una singura este foarte greu si nu prea da rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Răspuns urgent: nu te îngrași!
Este foarte bine că te lași de fumat și consumi alimente sănătoase, dar și un pic de mișcare este excepțional.
Sănătate.
Pa, pa.