| ana4him a întrebat:

am si eu o mica mare problema...am un prieten care a avut o iubita si s-au despartit.acum acest prieten ma intreaba daca accept sa fiu iubita lui.simplu pana acum. dar eu intre timp pe parcursul relatiei lor am devenit prietena si cu ea. vorbim pe messenger la tel.si nu stiu ce sa fac daca ar fi corect fata de ea sa stau cu el sau sa nu stau deoarece sunt "prietena"cu ea? v

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e treaba daca s-au despartit practic nu mai au nici o legatura unul cu altul deci tu nu ai nici o obligatie ar fi corect deoarece ei 2 nu mai exista ci doar el si ea SEPARAT asa ca tu daca il iubesti nu ar trebui sa te opreasca nimic sau daca nu vrei sa se supere poate sa fie secreta
sper ca te-am ajutat succes