| FeelTheRain a întrebat:

Am si eu o problema aici, în fiecare seară, cand se lasă întunericul, câinii vecinului latră toată noaptea. Deci de cand se lasă întunericul și până dimineață, non-stop. Mentionez ca sunt vreo 5 sau 6 câini mari.
Nu mai stiu ce sa fac, am început să caut pe internet dar nu am gasit nimic cu exactitate. Nu mai pot sta asa, nu cred ca e normal să stai asa.
A-ti trecut prin asemenea chestii? Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi?
Va multumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Veniți cu noi,
Să dăm în câine cu un pietroi.
Un câine nu latră degeaba.
1. Discută cu stăpânul lor.
2. Mai sunt și alte metode să îi faci să tacă. În privat.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Trebuie sa aiba un motiv. Vorbeste cu vecinul si vezi ce se intampla.