| patricia_8129 a întrebat:

Buna am si eu o problema eu am tata vitreg tatal meu adevarat a murit cand era mami insarcinata cu mine in 5 luni. Am 17 ani iar parinti mei nu stiu ce sa mai cred nu stiu ce sa mai zic nu ma lasa cam pe niciunde imi interzic sa am prieten sunt prea mica pentru varsta mea sa am prieten ei vor ca la 25 de ani sa imi fac prieten.Nu ma lasa sa ascult muzica de dragoste tatal meu vitreg ii zice toate chestiile astea mamei mele si mama tot timpul tine cu el.Sincer ma simt oaia neagra din familie eu trebuie sa tac si sa fac tot ce zic ei (tin sa spun ca stiu sa fac toate treburile casei)si tot eu nu sunt buna.Sunt o persoana foarte inchisa in mine cateodata simt ca innebunesc. Ce ma fac? dati-mi un sfat va rog Am incercat sa vorbesc cu ei dar nu am cu cine ma intelege mama s-a schimbat de mine foarte mult dupa ce s-a recasatorit.Am nevoie de ajutorul vostru de a-mi da un sfat dau fundita pentru cel mai de folos

1 răspuns:
| LAYILA a răspuns:

Pai eu la varsta ta deja locuiam cu pr meu, pai nu ai putea sa faci prea mult asteapta sa faci 18 ani si pleaca unde vezi cu ochii mamele astea cand se recasatores uita ca au si copii din rima casnicie da nu ai ce sa le faci daca le zici ceva toto u esti ala rau ca copil te inteleg succes