| adelina899 a întrebat:

Am si eu o problema. In ultimele luni mi s-a intamplat sa simt ca mi se pune ceva pe gat si simteam ca si cum m-as sufoca. Senzatia asta dura foarte putin dar simteam ca ma seaca. Cand incercam sa inghit propria saliva sau apa simteam si mai tare ca ma sufoc si imi curgeau lacrimi straight face Vreau sa stiu daca a mai simtit cineva asa ceva straight face ca eu nu am mai auzit. si ce este de facut. Funda :**

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o afecțiune a glandei endocrine. Mergi la un consult, ecograf.
Sănătate!
Pa, pa.