| Elena97M a întrebat:

Am un telefon cu touchscreen de aproape 2 ani. Inca de cand l-am luat de la Orange (cu abonament) nu i-am dat folia protectoare niciodata jos, nici nu am schimbat-o cu alta pentru ca nu gasesc nicaieri. Si vreau sa va intreb; daca ma duc la Orange cu certificatul de garantie si le spun ca vreau sa imi schimbe folia, pentru ca arata ingrozitor, ei pot sa o schimbe? Adica alta problema telefonul nu are si nu stiu daca pot sa imi schimbe doar folia si atat straight face. Poate ar trebui sa aiba probleme mai grave sau nu stiu. De asta va cer parerea happy

1 răspuns:
| stefan_7593 a răspuns:

Depinde cat timp are garantie telefonul daca este iesit din perioada garantiei atunci ti-o va schimba dar trebuie sa platesti si folia si schimbul, si nu este preagreu sa schimbi folia, incearca pe site-urile astea de vanzarea a produselor online, si au tot asa am gasit pentru telefonul meu