| DjSannan a întrebat:

Buna as avea nevoie de ajutor, am un laptop pe care e windows 10 home cu licenta, cum pot face ca acel windows sa il pun pe stick ca sa il am in caz ca se strica windowsul pe laptop? Dar sa nu se piarda nici licenta chiar daca il pun pe stick

Răspuns Câştigător
| oglindasultanului a răspuns:

Descarci kit-ul de instalare de pe website oficial (daca nu-l ai in pc), si "licenta" aia o pui deoparte, o introduci cand instalezi windows. Dar ai grija sa n-o dai altcuiva sa se inregistreze cu ea, ca ti-o blocheaza. Introduci stick, si muti fiserele pe el.

1 răspuns: