| ღLoveღMusicღ a întrebat:

Buna as dori si eu un aparat foto dar sa fie bun si sa fotografieze "hd" daca se poate sa fie DSLR cu cel putin 14 megapixeli, am auzit ca cele de la Nikon sunt cele mai bune?

P.S.: nu vreau un aparat pentru profesionisti. vreau doar sa fac poze si sa iasa totusi mai "fine"

1 răspuns:
| FFabi17 a răspuns:

Uite aici unul. nu este DSLR dar este de 14.1 mp si este si mai ieftin decat DSLR uite linkul aici http://www.emag.ro/......4941B002AA sper ca ti-am fost de ajutor :D